„Vasara – aktyviai ir sveikai”

Vasaros stovykloje „Vasara – aktyviai ir sveikai” buvo itin aktyvus ir turiningas vaikų laisvalaikis. Pasirinktos poilsevietės vieta pasižymėjo gamtos grožiu, miškais bei palankiu oru. Vaikai entuziastingai įsitraukė į aktyvias veiklas gamtoje, noriai sportavo ir drąsiai išbandė užduočių įvairovę, įgydami naujos asmeninės patirties. Kiekvieną rytą, stovyklautojai bėgdavo į mišką atlikti rytinės mankštos gryname ore. Po makštų sekė įdomios ir neįprastos veiklos. Daugiausia dėmesio sulaukė nauja ir nepatirta, stovykloje dar neišbandyta veikla – kopinėjimas virvėmis, burbulų futbolas, išgyvenimo gamtoje principai ir, žinoma, šratasvaidis, kuris sukėlė daug diskusijų ir karštų emocijų. Taip pat vaikai mokėsi dirbti komandoje, kūrė savo komandos vėliavą, žaidė įvairius judriuosius, komandinius žaidimus, kurių metu buvo skatinamas komandinis darbas ir tarpusavio bendradarbiavimas. Stovyklos dalyviai įgijo žinių: kaip užkurti laužą, išfiltruoti gamtoje rastą vandenį, sužinojo stovyklavimo gamtos prieglobstyje pradmenis. Dalyvavo įvairiose žygiuose.

Stovykla „Vasara – aktyviai ir sveika“ patiko visiems.  Vadovai liko patenkinti vaikų susidomėjimu, darbu, atsakingumu ir noru išmokti, o vaikai – neišdildomais įspūdžiais. Kiekvienam stovyklautojui buvo sudaryta galimybė patirti asmeninę sėkmę, kurios dėka ugdomas pasitikėjimas savimi, drąsa bandyti, kūrybiškumas. Vaikai patobulėjo tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Namo išvyko kupini naujų patirčių, gerų emocijų.
Nuoširdžai dėkojame stovyklautojams, jų tėveliams bei Šiaulių rajono savivaldybei už dalinę finansinę paramą, vykdant įvairias stovyklos veiklas.

Tikimės tęstinio projekto vykdymo ir kitais metais.

Daugiau nuotraukų nuorodoje: https://www.facebook.com/photo/?fbid=729129115889897&set=pcb.729130429223099