Europos čempionato bronza keliauja į Šiaulių rajoną.

2023 m. liepos 6-9 dienomis vykusiame Europos U15 imtynių čempionate, Kapošvare, Vengrijoje, iškovota bronza. Čempionate startavo trys graikų-romėnų imtynių sportininkai: Domantas Merkelis (iki 38 kg), Rosvaldas Jokubauskas (iki 44 kg) ir Benediktas Bubelevičius (iki 68 kg). Benediktas pirmą varžybų dieną kovose grūmėsi keturis kartus. Pirmoje imtyje susitiko su austru K. Szentkiraliu, kova laimėta 8-4 rezultatu. Antroje kovoje lengvai buvo patikrintas kroatas D. Vilk (8-0). Trečiame rate Benedikto pradinį pagreitį bandė sustabdyti Turkijos pirmas numeris I. Bereket, bet Benediktas toliau užtvirtintai susidorojo su turku, rezultatu 4-3. Pusfinalyje teko pečius su remti su Vengrijos atstovu F. Budai, pernai metų Europos U15 čempionato bronzos laimėtoju. Apmaudu, bet vengras antrame kelynyje sustabdė kelią į finalą (8-0). Antrą dieną po pietų laukėmė kovos dėl bronzos medalio, rytinėje pusėje paaiškėjo mūsų priešininkas. Dėl medalio teko kovoti su Estijos atletu M. Aermus. Benediktas šią kovą laimėjo užtikrintai, antrame kelynyje pridengė ir paguldė ant menčių estą, kova baigėsi 5-0 rezultatu. Šiandien pergalingai sukovota paskutinė kova – bronza Benedikto rankose!
Nors burtai lėmė palankias kovas, mūsų dviems jauniesiems rajono sportininkams Domantui ir Rosvaldui, bet jie neatlaikė įtampos ir krito pirmose kovose, tačiau parsiveža neįkainojamą patirtį bei ryžtą revanšui. Domantas užėmė 18, Rosvaldas 16 vietas.
Dideli ačiū tariame visai rinktinės komandai, treneriams bei tėvams už pasitikėjimą. Taip pat dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei už paramą ir galimybę tobulėti ir dalyvauti tokio lygio varžybose.