Sveiki, fiziškai aktyvūs, pozityvūs!

Įgyvendinto vasaros stovyklos projekto „Sveiki, fiziškai aktyvūs, pozityvūs!“ metu buvo sudaryta galimybė Šiaulių rajono jauniesiems sportininkams leist laiką stovykloje net 5 dienas. Šioje stovykloje buvo lavinami fizinio aktyvumo įpročiai bei formuojama sveikos gyvensenos savimonė.

 Projekto dalyviai stovyklos metu aktyviai sportavo, treniravosi. Buvo daug dėmesio skiriama fizinio aktyvumo didinimui laisvalaikio metu. Organizuojamos veiklos, siekiant supažindinti juos su psichoaktyvių medžiagų vartojimo žala, mokomi kitais būdais nusiraminti, atsipalaiduoti. Stovyklos metu buvo numatytas laikas įvairiems aktyviems užsiėmimams, kurių metu dalyviai vykdė įvairius žygius, žaidė burbulų futbolą, mokėsi išgyvenimo gamtoje principų, medicinos pagrindų ir kitų smagių veiklų. Projekto dalyviai mokėsi dirbti komandoje, bendrauti ir bendradarbiauti.  Kiekvieną dieną dalyviai vykdė įvairias užduotis, kurias turėjo įveikti pasitelkiant išmonę ir komandinį darbą. Jaunuoliai išsiugdė fizinio aktyvumo įpročius, išmoko sveikos gyvensenos principų, geriau suvokia psichoaktyvių medžiagų vartojimo žalą, išugdė emocines kompetencijas, sužinojo, kaip geriau valdyti nerimą. Fizinio aktyvumo veiklų metų pagerėjo ne tik fizinė sveikata, bet ir emocinė..

Projekto veiklos buvo organizuojamos Alksnyškių k., Bubių sen., Šiaulių r. Projekte. Dalyvavo 20 Šiaulių rajoną atstovaujančių jaunuolių. Su jaunuoliais dirbo ilgametę pedagoginę patirtį turintys treneriai ir psichologas.

Nuoširdžai dėkojame stovyklautojams, jų tėveliams bei Šiaulių rajono savivaldybei už dalinę finansinę paramą, vykdant įvairias stovyklos veiklas.

Tikimės tęstinio projekto vykdymo ir kitais metais.

Daugiau foto: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=dvikova&set=a.740138461455629