Iš kairės: L. Vrublevskij, A. Tilenis, M. Vrublevskij, U. Spaičys, L. Puzirevskas, V. Jasotis, G. Aukščionis

Š.m. gegužės 16 dieną Anykščiuose vyko LR vaikų (2002 – 2005) graikų – romėnų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo 15 komandų iš visos Lietuvos, apie 140 dalyvių. Šiaulių rajono komandą atstovavo sportininkai iš: Kuršėnų, Drąsučių ir Gruzdžių.

Čempionate buvo iškovoti 5 įvairiaspalviai medaliai: 2 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos. Čempionu tapęs Ugnius Spaičys (iki 54 kg) turėjo tris įnirtingas kovas, kurias visas laimėjo užtikrintai, savo firminiu metimu „per pečius“. Kitas sportininkas pasipuošęs aukso medaliu – Lukas Vrublevskij (iki 58 kg). Iš viso Lukas turėjo keturias kovas, kurias nesunkiai laimėjo savo ryžtu, ištverme ir begaliniu savo tikslo siekimu. Sidabru pasidabino – Laimutis Puzirevskas (iki 26 kg) besitreniruojantis Gruzdžiuose. Šiam

sportininkui užsispyrimas yra artimas palydovas, kuris lydi kiekvienose varžybose, stebinantis draugus bei,neretai, trenerius. Bronzos medalius iškovojo: Modestas Vrubleskij ir Gediminas Aukščionis. Modestas kovojo kategorijoje iki 29 kg. jaunasis sportininkas turėjo 4 kovas, kuri viena iš jų buvo nesėkminga. Jaunuolis galėjo rungtis dėl pirmos vietos, tačiau kovos baigtį nulėmė varžybose teisėjavęs teisėjas. Gediminas taip pat turėjo 4 kovas, iš kurių vieną pralošė. Sportininkas taip pat turėjo galimybę kovoti dėl aukso spalvos medalio, tačiau antrame rate susitiko su itin pajėgiu sportininku iš Joniškio. Pralošus joniškiečiui Gediminui teko tenkintis paguodos kovomis dėl trečiosios vietos. Savo užsispyrimo dėka ir kovų metu trenerio išgirstomis pastabomis užtikrintai laimėjo trečiąją vietą. Jaunieji sportininkai treniruojasi Kuršėnų sporto mokykloje ir SK „Dvikova“, treneriai: A. Tilenis, V. Jasotis, G. Jonuškis.