Nuotraukoje Šiaulių rajono imtynininkai su komandine pirmos vietos taure

Gruodžio 20 dieną Kuršėnuose vyko paskutinis šiais metais, neeilinio masto tarptautinis graikų – romėnų turnyras. Į Kuršėnus susirinko sportininkai su savo palydovais iš Latvijos bei įvairių Lietuvos regionų.
                      Nors už lango maišėsi žemė su dangumi, tačiau organizatoriai dirbo ir ruošėsi turnyrui, o atvykęs jaunimas troško greičiau pradėti varžybas ir parodyti savo sugebėjimus. 12 val. iškilmingai prasidėjo renginys, buvo tariami sveikinimo ir padrąsinimo žodžiai. Dalyviai, aktyviai dalyvavo visose kovose, palaikydami savo kolegas, draugus, priešininkus. Imtynių salė „plyšo“ nuo garsių paskatinimų, laimės šūksnių, nusivylimo žodžių.

Kadetų amžiuje (1998-1999 g.m.), penkiose svorio kategorijose už pirmas vietas buvo skiriami piniginiai prizai, tad šiuose svorio kategorijose rungėsi daugiausiai dalyvių. Kuršėniškiai metę iššūkį savo varžovams sugebėjo čempionų titulus apginti ir įrodyti, kad šiame krašte auga stiprūs ir kupini ryžto imtynininkai. Aukso medaliais pasipuošė: Artūras Putramentas (iki 59 kg), kuris antrame kėlinyje paskutinėmis sekundėmis išstūmė savo varžovą už kilimo ir gavo vieną tašką, kurio užteko laimėti finalinę kovą (6:7). Karolis Varpučianskis (iki 73 kg), jo kova sukėlė daugiausia emocijų, gražiu metimu numetęs ir paguldęs varžovą. Po metimo visa salė pakilo ir skandavo: „laikyk, laikyk“. Sekantis čempionas Dovydas Jucius (iki 69 kg), lengvai laimėjęs finalinę kovą, taip pat sulaukęs nemažai ovacijų. Redas Milašauskas (iki 92 kg), dėl pirmos vietos susitiko su pastoviu savo priešininku iš Šalčininkų. Kovos pabaiga buvo aiški, nes po praeito turnyro Redas daug dirbo ir matėsi kovos eigoje kas lyderis ant kilimo. Ir pats geriausias Kuršėnų imtynininkas Gytis Kulevičius (iki 63 kg), kuris visas kovas laimėjo gražiais metimais per save ir dovanojo žiūrovams gražų reginį. Dėkojame piniginio prizo steigėjui Linui Andruliui. Šiuo metu Gytis, Artūras ir Dovydas sportuoja ir mokosi Šiaulių sporto vidurinėje mokykloje.

 

Vaikų, jaunučių amžiuje  (2000-2007 m.g.) aukso medalius ir rėmėjų prizus iškovojo: Modestas Vrublevskij (iki 29 kg), Ugnius Spaičys (iki 55 kg) ir Gedas Milašauskas (iki 60 kg). Sidabro medaliais pasidabino: Adrijus Orvidas (29 kg), Ainaras Bartkus (31 kg), Gediminas Aukščionis (iki 35 kg), Eimantas Šarauskas (iki 40 kg), Kornelijus Ružinas (iki 45 kg), Ignas Jagminas (48 kg), Aldas Voznikas (iki 50 kg), Lukas Vrublevskij (iki 55 kg), Igoris Kajus (iki 70 kg). Bronzos medalius laimėjo: Vilius Sabaliauskas (iki 25 kg), Vaidas Savickas (iki 25 kg), Laimutis Puzirevskas (iki 29 kg), Aistis Žvirblis (iki 31 kg), Rokas Pociavičius (iki 37 kg), Liutauras Jočys (iki 50 kg), Gerardas Vaitkus (iki 55 kg). Dėkojame prizų steigėjams Techasui ir Baltic champignons. Šie sportininkai yra kilę iš Kuršėnų, Drąsučių ir Gruzdžių.

Komandinėje įskaitoje Šiaulių rajono komanda iškovojo pirmąją vietą. Visagino komanda tapo antri, o treti liko šiauliečiai. Turnyre dalyvavo per šimtą sportininkų.

Sportininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, rėmėjų skirtomis dovanomis bei grynais pinigais, kurie buvo skirti už pirmąją vietą. Tad norėtumėm dar sykį padėkoti rėmėjams be kurių pagalbos būtų buvę daug sunkiau surengti gražią šventę: Dariui Spaičiui, Linui Andruliui, UAB TopNet, UAB Techasas, UAB Norfos mažmena, UAB Senasis paventys, UAB Baltic champignons, IĮ Ultraforma, Šiaulių rajono savivaldybė  bei organizatoriams: Šiaulių r. sporto mokykla ir sporto klubas „Dvikova“.

Sporto klubas „Dvikova“ visiems sportininkams, tėveliams, mokytojams, rėmėjams ir visiems geriems žmonėms linki gražių ir prasmingų švenčių, daug ryžto ir sėkmės ateinančiais naujais žaliosios medinės ožkos metais.

Additional information