Šiaulių rajono jaunieji imtyninkai

Gruodžio 6 d. Šiauliuose vyko atviros Šiaulių miesto graikų - romėnų imtynių vaikų (2003-2007) pirmenybės. Šiaulių rajono jaunieji imtynininkai iškovojo dvidešimt medalių. Varžybose dalyvavo sportininkai iš Gruzdžių, Drąsučių, Kuršėnų, bei Šiaulių. Norime padėkoti Šiaulių treneriams už gražų renginį ir nuostabias akimirkas sportininkams ir jų tėveliams.

Pirmenybių nugalėtojais tapo: Vaidas Savickas (iki 23 kg), Lukas - Mindaugas Jonuškis (iki 26 kg), Nojus Grigalaitis (iki 28 kg), Adrijus Orvidas (iki 30 kg), Eimantas Šarauskas (iki 38 kg), Arnas Kasparas (iki 51 kg).

Sidabro medaliais pasidabino: Laimutis Puzirevskas (iki 25 kg), Airidas Kaminskas (iki 32 kg), Rokas Pociavičius (iki 38 kg), Aldas Voznikas (iki 46 kg).

Bronzos medalius iškovojo: Vilius Sabaliauskas (iki 25 kg), Vilius Budvydis (iki 25 kg), Airidas Mikalauskas (iki 26 kg), Justas Gedminas (iki 32 kg), Ainaras Bartkus (iki 34 kg), Lukas Mikalauskas (iki 30 kg), Liutauras Jočys (iki 46 kg), Gerardas Vaitkus (iki 51 kg), Erikas Bijeikis (iki 64 kg) ir Rokas Vainoras (iki 64 kg)