Iš kairės: G. Kulevičius, A Tilenis, R. Milašauskas, G. Jonuškis, A. Putramentas, V. Serva, V. Jasotis, V. Serva, K. Varpučianskis, K. Ružinas

Lapkričio 8 dienos rytą Kuršėnuose vyko LR mokinių – jaunių graikų – romėnų imtynių pirmenybės. Į šias kovas susirinko sportininkai iš įvairių Lietuvos regionų, kuriuose parodė geriausią savo pasirengimą ir bandė apginti savo ir savo komandos sportinį vardą. Pirmenybėse dalyvavo 14 komandų, kurios atstovai tarpusavyje varžėsi iki pat vakaro. Kovose netrūko daug įtampos ir džiaugsmo akimirkų ne tik tarp priešininkų, bet ir tarp komandų.

Šiaulių rajono imtynininkų sunkus darbas ir kiekvienų treniruočių metu išlietas prakaitas buvo įvertintas. Šie sportininkai iškovojo 7 medalius ir bendroje komandinėje įskaitoje užemė 2 vietą, tik keliais taškais atsiliko nuo Vilniaus miesto komandos.

Čempionais tapo: Gytis Kulevičius (iki 63 kg), kuris nuo pirmos kovos iki pat finalo gražiu savo imtynevimu įrodė, kad šioje svorio kategorijoje yra geriausias. Redas Milašauskas taip pat jau ne pirmą kartą įrodė, kad Lietuvoje savam svoryje kol kas yra nenugalimas.

Sidabro medaliais pasidabino: Vygandas Serva (iki 42 kg) ir Karolis Varpučianskis (iki 76 kg). Bronzą iškovojo Kornelijus Ružinas (iki 46 kg), jaunas, perspektyvus sportininkas; Vytautas Serva (iki 54 kg) ir Artūras Putramentas (iki 63 kg).