Nuotraukoje turnyro nugalėtojai, komanda FLAMINGAS

Sekmadienį buvo sužaistos Šiaulių raj. mėgėjų futbolo taurės finalinės varžybos.  Mažajame finale triumfavo FK GRIFAS komanda įveikusi be kovos FK PELENAI ekipą. Didžiajame finale FLAMINGAS pralaužė STREETBALL gynybą ir laimėjo  rungtynes rezultatu 8:7.

Mažasis finalas: FK GRIFAS – FK PELENAI

FK Pelenams neatvykus į rungtynes FK Grifui buvo užskaityta pergalė. Pelenai nesusirinko dėl žaidėjų trūkumo, komandą sezono metu lydėjo traumos.

Sveikiname FK GRIFAS komandą laimėjusią bronzos medalius.

Didysis finalas: FLAMINGAS – STREETBALL, 8:7

Didžiajame finale buvo laukiama įtemta kova. Šios komandos jau antri metai iš eilės susitinka finale, scenarijus kartojasi ir turnyro čempionais tampa FLAMINGAS. Įtemtos rungtynės prasidėjo nuo pirmos varžybų minutės. Po penkių minučių buvo įmuštas pirmasis įvartis į Streetball‘o ekipos vartus. Dešimta minutę Flamingas vėl pasinaudojęs priešininkų gynybos spragomis padidina rezultatą 2:0. STREETBALL komanda po dviejų įvarčių susikaupė, pakeitė žaidimo stilių ir pradėjo spausti konkurentus. Pirmas kėlinukas baigėsi rezultatu 3:2. Antras - iki pat pabaigos buvo įtemtas. Streetball‘o ekipa dar labiau pradėjo spausti savo varžovus, bet Flamingiečiai nepasidavė tokiam spaudimui ir visas rungtynes išlaikė vieno taško skirtumą. Varžybos baigėsi 8:7, sveikiname FLAMINGĄ vėl tapusiais nugalėtojais, o STREETBALL ekipą paraginti nenuleisti rankų ir kitais metais palinkėsime tapti čempionais. Juk sakoma trečias kartas nemeluoja.