Nuotraukoje iškairės antroje eilėje: T. Žalionis, G. Milašauskas, A. Mockus

R. Erlauskas, J. Jakavickas, G. Aukščionis

Savaitgalio pradžioje vyko Panevėžio atvirosios imtynių vaikų pirmenybės. Šiose pirmenybėse dalyvavo visos apskrities imtynininkai vaikų amžiuje, bei kvietimą į šias pirmenybes  gavo ir Kuršėnų komanda.

Iš varžybų parvežti šeši medaliai. Tikėtasi buvo daugiau, bet tam sportas ir lieka sportu  visada pasitaiko nenumatytu siurprizų.

Gedas Milašauskas eilinį kartą savo kategorijoje iki 50 kg įrodė esąs stipriausias, nesunkiai iškovojo auksą ir tapo pirmenybių nugalėtoju.

Sidabro medalį iki 40 kg įnirtingomis kovomis iškovojo Tautvildas Žalionis. Tik finalinėje kovoje, trečiame kėlinyje perspektyvus sportininkas nusileido panevėžiečiui.

Bronzos medalius laimėjo Gediminas Aukščionis ( iki 26 kg), Arnestas Mockus (iki 30 kg), Renatas Erlauskas (iki 38 kg) ir Justas Jakavickas (iki 44 kg). Sportininkai treniruojasi pas trenerius A. Tilenį ir G. Jonuškį.