Truputį apie vykusių čempionatų rezultatus bei ataskaita mūsų sirgaliams ir rėmėjams.
2022.06.13/19 Bukarešte (Rumunija) vyko Europos U-17 čempionatas. Jame dalyvavo mūsų du atletai, Eimantas Andriuška ir Tadas Mikalauskas.
Tadas kovojo 92 kg kategorijoje su ??UKR atstovu. Kova baigėsi priešininko naudai 4:1. Šiame čempionate bendroje įskaitoje užėmė 13 vietą iš 17 dalyvių.
Eimantui 60 kg kategorijoje burtai lėmė pirmoje kovoje susitikti su ?? Mamaladze A. sportininku, ši kova baigėsi 4:0 gruzino naudai.
Eimantas gavo dar vieną šansą, kovoti mažajame finale, nes jo varžovas nukeliavo iki finalo. Šia galimybė jis ir pasinaudojo iš kovodamas tris pergales bei bronzos medalį.
??E. Andriuška- ??F. Caniglia, kova laimėta mentimis, rezultatu 3-5, toliau kova tęsesi ??E. Andriuška - ?? M. Vichy, kova baigėsi 8-0. Dėl bronzos medalio ?? E. Andriuška susitiko su ?? I. Bektemirov, įnirtinga kova baigėsi 7-5 rezultatu. Iškovota 3 vieta iš 21 dalyvių bei pasipuošta Europos jaunių čempionato bronzos medaliu. Šis medalis visai mūsų komandai atnešė džiaugsmo iki išprotėjimo???.
Po mėnesio liepos 25-31 dienomis Romoje (Italija) vyko pasaulio čempionatas. Tik gaila, Eimatas dėl patirtos traumos Europos čempionate negalėjo dalyvauti šiame čempionate. Tai Šiaulių r. vardą išvyko garsinti tik Tadas, kuris kovojo vėl 92 kg kategorijoje. Jis susitiko su kazaku ?? imtis baigėsi 6-1 rezultatu ir bendroje įskaitoje užėmė 15 vietą iš 19 dalyvių.
Po čempionatų kol kas ilsimės, rugpjūčio gale planuojame jau sugrižti į salę. Tikslai išlieka dar aukštesni, juodo darbo salėje dar padvigubės, bet toks tas profesionalus sportas ? .
Didelis dėkui mūsų gerbejams, ištikimiems rėmėjams ir mūsų didžiausiems partneriams Šiaulių r. Savivaldybei už nuolatinę financinę paramą bei pasitikėjimą❤️.

Additional information