Ar smagius potyrius galima suderinti su fiziniu aktyvumu ir sveikata? Žinoma, kad taip! Savaitgalį su trenksmu praūžė renginys „Fizinis aktyvumas = SVEIKATA“. Kelionė prasidėjo nuo Šiaulių traukinių stoties, kurioje įvyko pirmas susipažinimas, šypsenos, pokalbio užmezgimas. Kelionės tikslas – Kretinga, vėliau Palanga. Pasiekus minėtą miestą, renginio dalyviai pasitelkdami savo fantaziją ir išmonę, spręndė, atlikinėjo koduotas užduotis bei lyg Šerlokai Holmsai ieškojo paslėtų lobių. Dviejų dienų išvykoje netrūko ir aktyvios veiklos: žygis pėščiomis bei žygis dviračiu. Per dvi dienas surinktas žingsnių porų skaičius toks, kurio pavydėtų ir profesionalūs žygeiviai.

Palaikydami greitą tempą aplankėme begales vietų, kuriose ne kiekvienas turistas apsilanko. Ir jūra... ji tokia nuostabi, bet kokiu metų ar paros laiku. Ji savo didybe priverčia kiekvieną sykį ją pamačius sustoti. Kiekvienas savaitgalio išvykos dalyvis bent šiek tiek paniro į save, į savo mintis, nejučiomis visi tiesiog nutilo. Juk stebint gamtos stebuklą nereikia daug kalbėti. Pabuvę savo mintyse dalyviai gavo sekančias koordinates ir toliau tęsė savo kelionę.

Per dvi dienas, pasitelkus kūrybingumą, dalyviai turėjo visą diena vykdyti įvarias užduotis, susirasti poilsio vietą, įsigyti produktų ir pasigaminti vakarienę, planuoti sekančios dienos veiklas. Neveltui yra sakoma, kad žmogus jaunas tol, kol yra pirmų kartų. Tokia kelionė, ne vienam, buvo pirmoji patirtis. Kupini įspūdžių, patirtų pojūčių, naujų pažinčių ir daug juoko grįžome namo. Tikiuosi, kad kiekvienas dalyvis iš šios išvykos parsivežė į savo namus, patį didžiausią ir brangiausią gintarą – naujus potyrius, kurie nugrimzs į neišdildomus prisiminimus. Kelionė būtų buvusi žymiai skurdesnė, jei ne žmonės, kurie prisidėjo. Norime labai padėkoti „Baristų duona“ už skanėstus, kurie buvo tarsi mana ir sielai ir kūnui. Taip pat Šiaulių rajono savivaldybei už pasitikėjimą ir paramą organizuojant žygį.

Daugiau foto:

https://www.facebook.com/dvikova/photos/pcb.4567398773290298/4567395159957326/ 

Additional information