2018-05-14/20 Makedonijoje, Skopjėje mieste vyko Europos jaunių imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo šeši LR rinktinės nariai. Šeštadienį mūsų klasikų laukė karšta diena. Priešpaskutinę varžybų dieną varžovui į atlapus kibo Gedas Milašauskas. Burtų valia lėmė susigrumti su Rusijos atstovu. Aštuntfinalio kova iki 71 kg Gedas kovojo su Stepanu Starodubsevu ir nusiledo rezultatu 1:7. Rusas visą savo nešvarų darbą atliko parteryje, kur keli kokybiški ridenimai

pirmame kėlinuke sukrovė Stepanui Starodubcevui pranašumą. Sekančią dieną Gedas turėjo galimybė kovoti dėl paguodos ir tikimybę į bronzos medalį. Antroje kovoje mūsų atletas susitiko su baltarusiu Dzianiu Zhelezouskiu. Kuršėniškis turėjo šansą antrame kėlinuke, minus keturi taškai, bet galimybė ištraukti kovą parteryje nepavyko. Nepasinaudojus duotomis galimybėmis kova baigėsi rezultatu 1:5. Pralaimėjus antrą kovą teko pasitraukti iš čempionato  ir tenkintis 14 vietą iš 26 dalyvių. Europos jaunių imtynių čempionate, Skopjėje, Makedonija,graikų-romėnų imtynėse dalyvavo 206 dalyviai iš 35 valstybių, komandinėje įskaitoje Lietuvos komanda užėmė 17 vietą. Didelis dėkui Šiaulių rajono savivaldybei už finansinę paramą dalyvaujant tokio masto renginiuose bei galimybę tobulėti ir garsinti Kuršėnus.