Iš kairės: E. Andriuška, K. Kulinčenko, A. Andrejevas

Dvikovos imtynininkai spalio 7 dieną rungėsi LR mokinių – jaunučių imtynių pirmenybėse. Į šį renginį susirinko sportininkai iš įvairių Lietuvos regionų, kurie parodė savo pasirengimą ir bandė apginti savo ir savo komandos sportinį vardą. Varžybose dalyvavo 12 komandų, per 100 atletų.

Šiaulių rajono imtynininkų sunkus darbas ir kiekvienų treniruočių metu išlietas prakaitas buvo įvertintas. Kuršėniškiai iškovojo 3 medalius ir bendroje komandinėje įskaitoje liko 3 vietoje. Pirmąją komandinę vietą užėmė Visagino, antrąją Klaipėdos komanda.

Pirmenybių čempionu tapo: Eimantas Andriuška (iki 32 kg), kuris nuo pirmos kovos iki pat finalo ėjo užsibrėžtu keliu link aukso medalio.

Sidabro medaliu pasidabino Karlos Kulinčenko (iki 47 kg), sportininkas stipriai patobulėjąs ir dar ne vieną kartą matysime jo pavardę tarp prizininkų .Bronzą iškovojo Arnas Andrejevas (iki 42 kg), jaunas perspektyvus sportininkas, daugkartinis respublikinių varžybų prizininkas. Dėl bronzos rungėsi dar du Kuršėniškiai ir liko penkti, tai Vaidas Savickas (iki 32 kg) ir Lukas Jucius (iki 53 kg). Sportininkus treniruoja Alvydas Tilenis ir Gediminas Jonuškis.

Nuotraukų galerija:https://www.facebook.com/pg/dvikova/photos/?tab=album&album_id=1694783480551856 

Additional information