Iš kairės L. Vrublevskij ir U. Spaičys

Serbijoje, Belgrade vyko Europos jaunučių imtynių čempionatas. Į šį pasaulinės reikšmės renginį vyko ir du sportininkai iš Kuršėnų. Vaikinai ištisus metus ruošėsi šioms kovoms išvyko puikiai nusiteikę, nors, žinoma, besijaudindami. Lukas Vrubleskij ir Ugnius Spaičys ryžtingai, nešdamiesi trispalvę stojo ant Belgrado imtynių kilimo. 
Lukas pirmoje kovoje susitiko su graiku ir laimėjo 11 – 2 priešininką paguldęs ant menčių. Antra kova sekėsi ne taip puikiai, kaip planuota. Jaudulys, varžybinės patirties stoka lėmė, jog kovą laimėjo atletas iš Baltarusijos. Luko parodyti rezultatai: 8 vieta iš 23 dalyvių svorio kategorijoje iki 73 kg.
Ugnius (svorio kategorija iki 66 kg) pirmoje kovoje susitiko su būsimu Europos čempionu iš Moldavijos. Varžovas tikrai parodė meistriškus, sportinius sugebėjimus ir nurungė Šiaulių rajono atstovą. Nors kova ir nesėkminga, tačiau priešininko pergalė suteikė galimybę Ugniui kovoti toliau. Sekančioje kovoje atletas susitiko su atstovu iš Turkijos, kuris taip pat tapo prizininku Europos imtynių čempionate. Jaudulys ir patirties stoka pakišo koją Ugniui ir varžovas pasinaudojęs padėtimi išplėšė pergalę. 
Nors po šio čempionato atletai neužsikabino įvairiaspalvių medalių, tačiau tai buvo neįkainojama patirtis. Sportininkai treniruojasi Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykloje, treneriai A. Tilenis ir G. Jonuškis. Šiais metais ypatingai prisidėjo Šiaulių rajono savivaldybė, Švietimo ir sporto skyrius bei RV Transport skiriant visokeriopą paramą. Didelis ačiū rėmėjams už galimybę ir toliau tobulėti.

Additional information