Spalio 18 – 19 dienomis Panevėžyje vyko vaikų graikų-romėnų imtynių pirmenybės.

Kuršėnų sporto klubo „Dvikova“ auklėtiniai iškovojo nemažai prizinių vietų. Pirmąją vietą laimėjo Gedas Milašauskas (svorio kategorijoje iki 53 kg), antrąją vietą iškovojo Tolmantas Žalionis (iki 38kg), trečiąsias vietas užėmė Justas Jakavickas (iki 41kg), Ugnius Skaičys (iki 44kg), Renatas Erlauskas (iki 35kg) ir Ernestas Jocas (iki 47kg).

Atletus treniruoja Gediminas Jonuškis ir Alvydas Tilenis.

Vaikų graikų-romėnų imtynių pirmenybėse dalyvavo sportininkai iš Kazlų Rūdos, Anykščių, Panevėžio, Vilniaus ir Šiaulių rajono.

Klubo „Dvikova“ nariai ne tik sudalyvavo varžybose, bet ir apsilankė Aukštaitijos sporto centre ir pasimėgavo baseinu. Treneris G. Jonuškis tvirtina, jog jauniesiems imtynininkams reikia ne tik uolių treniruočių, bet ir atsipalaidavimo akimirkų.

Prizininkų nuotrauka (Iš kairės E. Jocas, G. Milašauskas, T. Žalionis, R. Erlauskas, U. Spaičys