B. Bortel, K. Igoris, O. Ka=dailis, T. Macijauskas

Kovo 5 dieną Šiauliuose vyko LR graikų-romėnų imtynių jaunučių čempionatas. Į Šiaulius atvyko sportininkai iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat ir čia pat besitreniruojantys Šiaulių rajono sportininkai. Viso dalyvavo per 100 dalyvių.

Varžybos, kaip įprasta, prasidėjo nuo svėrimo ir renginio atidarymo iškilminga eisena, kur ir buvo paskelbta varžybų pradžia. Jaunieji imtyninkai su nekantrumu stebėjo kovas ir laukė savosios. Jaunatviškas maksimalizmas, entuziazmas degė kiekvieno

dalyvio akyse, kurį tik dar labiau stiprino trenerių ir draugų palaikymas. Gedas Milašauskas iki 73 kg svorio kategorijoje, laimėjęs kovas, užėmė 1 – ąją vietą ir pasidabino aukso spalva žėrinčiu medaliu. Šiuo metu G. Milašauskas mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje ir siekia savo užsibrėžtų sportinių aukštumų. Taip pat nenugalimas buvo ir Kajus Igoris, kuris taip pat lipo ant paties aukščiausio laiptelio apdovanojimų metu. Kajus užėmė 1 – ąją vietą svorio kategorijoje iki 85 kg. Jaunesnieji sportininkai nenusileido vyresniems ir savo kaklus taip pat papuošė medaliais. Benediktas Bortel, svorio kategorija iki 38 kg, užėmė 3 – iąją vietą, Tomas Macijauskas, svorio kategorija iki 42 kg, 3 – ia vieta. Oresras Každailis, svorio kategorija iki 47 kg, užėmė taip pat 3 – ią vietą. Orestas šiuo metu mokosi Panevėžio sporto mokykloje. Sportininkai po varžybų dar ilgą laiką aptarinėjo savo laimėjimus ir padarytas klaidas, tikslui, kad kitose varžybose fortūna neatsuktų nugaros.