Iš kairės: A. Putramentas, T. Judvytis, G. Kulevičius

Paskutinį žiemos savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo graikų-romėnų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo per 100 dalyvių, kurie atstovavo savo klubus ar mokyklas. Taip pat, čempionate dalyvavo sportininkai iš Šiaulių rajono.

Visi sportininkai, atvykę šeštadienio popietę, pasisvėrę, ėmėsi mėgautis Klaipėdos grožiu ir ruoštis artėjančioms varžyboms. Kas kvėpavo jūros oru, kas grožėjosi senamiesčiu, o kas tiesiog ramiai ilsėjosi viešbutyje.

Išaušus sekmadienio rytui, sportininkai susitiko iškilmingame atidaryme, stebėjo savo varžovus reitingų lentelėse. Visi Šiaulių rajono imtininkai nekantriai laukė savo kovų. Gytis Kulevičius ( 66 kg), Artūras Putramentas (66 kg) ir Tomas Judvitis (iki 50 kg) iškovojo trečiąsias vietas ir užlipo ant nugalėtojų pakylos pasipuošdami bronzos medaliu. Kovos buvo intensyvios, pareikalavusios daug fizinių ir emocinių jėgų tiek sportininkams, tiek ir jų treneriams. Gytis Kulevičius ir Artūras Putramentas šiuo metu mokinasi Šiaulių sporto gimnazijoje, o Tomas Judvitis - Kuršėnų sporto mokykloje. 

Additional information