Sporto klubas "Dvikova" tapo TAURUS MMA-BJJ klubo asociacijos nariais. Plečiamės ir tobulėjam toliau. Brazilian jiu-jitsu jau ir Kuršėnuose, kviečiame visus norinčius jungtis. 

Brazilų Jiu-Jitsu yra kovos menas, kovinis sportas ir savigynos sistema, kurios pagrindinį technikos arsenalą sudaro imtynių ir ypatingai, parterio (ant žemės) technika.

Brazilų Jiu-Jitsu (Lietuvoje dar naudojamas terminas „brazilų džiu-džitsu“) kilo iš Kodokan dziudo pagrindų. Po ilgo eksperimentavimo, praktikavimo su dziudo technika, Brazilų Jiu-Jitsu tapo atskira unikalia sistema.

Vienas iš Brazilų Jiu-Jitsu principų yra tai, kad mažesnis ir silpnesnis asmuo gali apsiginti prieš didesnį ir stipresnį užpuoliką panaudojant tinkamą techniką, išnaudojant svertus ir kovos pervedimo į parterį taktiką. Parteryje kova yra užbaigiama pritaikant laužimus ir smaugimus.

Jiu-Jitsu (dažnai yra naudojamas angliškas trumpinys „BJJ“) gali būti naudojamas sporto imtynių (su kimono ir be kimono), maišytų kovos menų varžyboms ar savigynai.

Additional information