2019 11 09 Šiauliuose vyko LR mokinių-jaunių (2003-2006 m. g.) pirmenybės. Šiaulių r. komanda bendroje įskaitoje iškovojo 2 vietą! Nusileidome tik Vilniaus komandai. Aukso medalius laimėjo Eimantas Andriuška (45 kg), Modestas Vrublevskij (55 kg). Sidabro medalius laimėjo Arnas Andrejevas (51 kg) ir Tadas Mikalauskas (92 kg). Bronzos medalius laimėjo Lukas Jonuškis (45 kg), Faustas Lapukas (48 kg), Karlos Kulinčenko (60 kg) ir Ignas Jagminas (110 kg). Sezonas iš sezono kvėpuojame vilniečiams į nugarą, ateis laikas kai jie liks mums už nugaros.

2019 10 12 šeštadienį Kuršėnuose vyko LR mokinių - jaunučių (2005-2008 m. g.) pimenybės. Mūsų komanda iškovojo tris medalius. Aukso medalius? iškovojo Eimantas Andriuška (iki 44 kg) ir Modestas Vrublevskij (iki 57 kg). Bronzos medalį ? laimėjo Laimutis Puzirevskas (iki 48 kg). Komandinėje įskaitoje iškovojome? ? vietą.

Tradiciškai buvo organizuojama stovykla „Sveiki ir stiprūs“, kuri yra tęstinė ir šiais metais jau buvo organizuojama 9-ąjį kartą. Stovyklos metu dalyviai buvo supažindinami su sveikos gyvensenos principais, fizinio aktyvumo nauda. Šiais metais prie visų fizinio aktyvumo veiklų įtraukėme ir higienos įgūdžius bei kalbėjome apie lytinį švietimą.

Stovyklos metu buvo vadovaujamasi sveikos gyvensenos principais, t.y subalansuota mityba, didelis dėmesys buvo skiriamas fiziniam aktyvumui, vandens sportui, bei organizmo grūdinimuisi. Buvo organizuojami tokie užsiėmimai kaip badmintono, futbolo mini turnyrai, laipiojome po medžius, plaukiojome baidarėmis bei dalyvavome kt. veiklose. Buvo organizuota ekskursija į Palangą, aplankant batutų parką, buvome prie jūros ir kt. Dalyviai įgytas žinias įsisavino žaidimų ir bendravimo metu. Stovyklautojai užsiėmimų metu mokėsi bendrauti, gerino savo socialinius įgūdžiusTaip pat patobulino stovyklavimo ypatumus, išmoko dalintis savo žiniomis ir mintimis, organizuoti savo laisvalaikį, gerbti vieni kitus, o tai pat ir aplinkinius ir kt. Išmoktas žinias dalyviai turėjo galimybę pritaikyti praktiškai. Stovykloje dalyvavo 24 vaikai ir jaunuoliai nuo 10 iki 17 m. iš Šiaulių rajono. Projektas buvo įgyvendintas gavus finansavimą iš Šiaulių rajono savivaldybės ir partnerių.

 Daugiau emocingų nuotraukų rasite nuorodoje:

https://www.facebook.com/dvikova/ 

⚠️⚠️⚠️ Naujas sezonas, naujos galimybės⚠️⚠️⚠️
Rugsėjo 4 dieną kartu su Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru pradėsime vykdyti projektą, kuriuo metu bus galima išsitirti savo individualią kūno kompozicijos analizę ir sužinoti:
  1. kūno masės indeksą;
  2. kūno riebalų masę;
  3. vidinių riebalų lygį;
  4. kūno raumenų masę;
  5. kūno skysčių santykį;
  6. biologinį amžių;
  7. kūno sandoros tipą.
Taip pat vykdysime funkcinių judesių vertinimą, kuris nustatys jūsų galimus kūno mobilumo trūkumus. Sutrumpėję, silpni raumenys įtakoja žmogaus sportinę veiklą bei mūsų judėjimą. Nustačius jūsų kūno disjunkcijas bus galima sudaryti individualią sporto programą.
Visa veikla planuojama vykdyti metus ir stebėti mūsų pasikeitimus. Be kūno analizės, sporto programos, bus galimybė konsultuotis dėl mitybos plano, jo sudarymo ir tinkamo laikymosi.

Subcategories

Additional information