May be an image of 15 people and people standing
Gegužės 25 diena prasidėjo anksti. Kelionė į Vilniaus oro uostą, skrydis į Varšuvą persėdimas ir mes - Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Šalis pasitiko su saule ir begalinio grožio kalnais, kurių viršūnėse pavasario pabaigoje gali stebėti sniegą. Bet mes atvykome pasiruošę kovoti, siekti pergalių ir įveikti priešininkus savo jėga ir stiprybe.
Sofijoje gegužės 27-30 dienomis vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo atletai iš viso Europos žemyno. Į ši turnyrą keliavo Eimantas Andriuška, kuris atstovavo Šiaulių rajoną.
Keletą dienų prieš prasidedant čempionatui, toliau tęsėme pasiruošimą. Atrodo keista, tačiau kita šalis ir jos klimatas įtakos turi labai daug. Kvėpavimo sureguliavimas, mityba, miegas, prisitaikymas prie temperatūros pokyčių pasiruošimo svarbi dalis.
Burtai, kurie traukiami, kas su kuriuo kovotoju surems pečius Eimantui buvo ne itin sėkmingi. Įvykus klaidai atletas kovojo už didesnį svorį, nei buvo ruoštasi ilgą laiką. Tačiau, iššūkiai sportininkus daro stipresniais.
Pirmoji kova įvyko su ??Azerbaidžano atletu, kuriam sėkmė šypsojosi labiau (kova baigėsi 4-14 rezultatu). Sekanti kova su Turkijos ?? atstovu. Šiame susirėmime Eimantas parodė savo stipriąsias puses. Susikaupimą, jėgą, ištvermę ir meistriškumą. Kova laimėta (8-3). Trečioji kova su kolega lietuviu??. Keista, tačiau jie kartu ruošėsi šiam čempionatui ir šioje kovoje suveikė instinktai. Kitas komandos dalyvis šiek tiek greičiau priėmė sprendimus ir nugalėjo Eimantą (rezultatu 4-14).
Nors įtampa, neatslūgusi visą varžybų laikotarpį, įtakos turejo labai daug, tačiau Eimantas Andriuška, svorio kategorijoje 62 kg, Europoje užėmė 8 - ąją vietą iš 25 atletų. Neveltui sakoma, kai Dievas nori padovanoti dovaną, jis ją įvynioja į problemą.
Čempionatas čempionatui, tačiau po jo, buvo rasta laiko ir pramogoms. Aplankėme nacionalinį istorijos muziejų, zoologijos sodą, architektūros paminklus, bei Bulgarijos kraštovaizdį puošiančius kalnus. Kalnai tapo ištisa intensyvia treniruote. Tačiau pasiekus tikslą, viršūnę, buvo verta kiekvieno prakaito lašelio.
Pilni įspūdžių grįžtame namo. Nors be medalių, bet pilnomis rieškučiomis naujų potyrių ir pamokų. Apie čempionatą ir Bulgariją kalbėsime dar ne vieną dieną.
P.S. taip pat norime padėkoti Šiaulių rajono savivaldybei, rėmėjams už sudaryta galimybę išvykti į tokį nuostabų renginį, pasisemti didelės patirties. Didelis ačiū jums visiems ❤️❤️❤️

Tauragėje vyko Lietuvos imtynių U11 čempionatas. Dalyvavo virš 90 jaunųjų imtynininkų iš visos Lietuvos. Ši kartą galim pasidžiaugti tik vienu medaliu ir ne bet kokiu, o aukščiausios prabos. Lukas Lapukas (iki 26 kg) iškovojo čempiono vardą ir pasipuošė aukso medaliu bei gražia taure.
Likusi komandos dalis liko be apdovanojimų, nors ir visi stengėsi ir atidavė visas savo jėgas. Smagiai praleistas laikas tarp bendraminčių. Gavome daug pamokų ir nuostabių akimirkų.


Panevėžyje 2021-05-15 buvo apdovanoti 2020 m. Lietuvos savivaldybių imtynių vaikų taurės pirmų VI vietų dalyviai. Dėl karantino iš 5 etapų įvyko tik 3. Mūsų komanda užėmė trečią vietą. Dėkui organizatoriams ir dalyviams už galimybę tobulėti kartu su Jumis 

2021 05 15 Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų U-13 imtynių čempionatas. Komandinėje įskaitoje mūsų komanda užėmė garbingą antrą vietą. Šio čempionato nugalėtojais tapo Vilniaus komanda, treti liko Kauno komanda. Čempionais tapo: Domantas Merkelis (iki 35 kg), Rosvaldas Jokubauskas (iki 38 kg) ir Benediktas Bubelevičius (iki 68 kg). Sidabro medaliu pasipuošė Ernestas Orlovas (iki 80 kg). Bronzos medalį iškovojo Orestas Faustas (iki 41 kg).

Subcategories

Additional information